Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
2019-10-19
Mityngami w Ivano-Frankovsku i Pradze zakończył się sezon startowy 2019. Tradycyjnie przedstawiamy chodziarzy, którzy przeszli w zawodach największą ilość kilometrów:
Kobiety
158 km - Antonina Lorek 95 KS AZS AWF Kraków
143 km - Agnieszka Ellward 89 WKS Flota Gdynia
108 km - Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
103 km - Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
83 km - Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica
71 km - Małgorzata Cetnarska 98 KKS Victoria Stalowa Wola
70 km - Paulina Buziak-Śmatacz 86 LKS Stal Mielec
69 km - Patrycja Oller 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
67 km - Karolina Chanduszko 01 KL Lechia Gdańsk
60 km - Marcelina Drozdek 00 MKS Bolesłavia Bolsesławiec
Mężczyźni
185 km - Artur Brzozowski 85 AZS AWF Katowice
175 km - Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
170 km - Damian Błocki 89 MKL Szczecin
148 km - Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
125 km - Rafał Sikora 87 AZS AWF Katowice
121 km - Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin
111 km - Jakub Jelonek 85 CKS Budowlani Częstochowa
100,2 km - Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
95 km - Łukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe Iganie
81 km - Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej

 

 
2019-10-06
Kolejny sezon startowy na chodziarskich trasach zaliczyły „dinozaury” światowego chodu sportowego. Startują razem non-stop przez 269 lat !!!
62 sezony – Piergiorgio Andreotti 1940 ITA – od sezonu 1958
54 sezony – Horst Kiepert 1951 GER – od sezonu 1966
51 sezonów – Mirosław Łuniewski 1957 POL – od sezonu 1969
51 sezonów – Claudio Penolazzi 1955 ITA – od sezonu 1969
51 sezonów – Udo Schaeffer 1950 GER – od sezonu 1969
 
2019-10-05
Medaliści dystansu 20 km mistrzostw świata w Doha:
Mężczyźni - 20 km
1:26:34 Toshikazu Yamanishi 96 JPN
1:26:49 Vasiliy Mizinov 97 ANA
1:27:00 Perseus Karlstrom 90 SWE
.....
1:38:15 Dawid Tomala 89 POL - 32 miejsce
 
2019-09-30
W Doha na 20 km komplet medali wywalczyły Chinki:
20 km - Kobiety
1:32:53 Hong Liu 87 CHN
1:33:10 Qieyang Shenjie 90 CHN
1:33:17 Liujing Yang 98 CHN
.....
1:38:44 Katarzyna Zdziebło 96 POL - 21 miejsce
 
2019-09-29
Medaliści mistrzostw świata w Doha na dystansie 50 km:
Kobiety - 50 km
4:23:26 Rui Liang 94 CHN
4:26:40 Maocuo LI 92 CHN
4:29:13 Eleonora Anna Giorgi 89 ITA
Mężczyźni - 50 km
4:04:20 Yusuke Suzuki 88 JPN
4:04:59 Joao Vieira 76 POR
4:05:02 Evan Dunfee 90 CAN
.....
4:20.25 Rafał Augustyn 84 POL - 13 miejsce
4:30:17 Artur Brzozowski 85 POL - 22 miejsce
4:50:08 Rafał Sikora 87 POL - 28 miejsce
 
2019-09-22
Najlepsze wyniki międzynarodowego mityngu w litewskim Lazdijai:
Kobiety - 5 km
21:32 Anna Teryukevich 87 BLR
21:41 Anastasiya Rarouskaya 96 BLR
22:34 Monika Vaiciukeviciute 96 LTU
Weteranki - 3 km
16:22 Sada Buksniene 67 LTU
Weteranki - 5 km
28:35 Grazina Gostautaite 73 LTU
Mężczyźni - 5 km
19:29 Aliksandr Liakhovich 89 BLR
20:57 Normundas Ivzans 71 LAT
22:52 Paulius Juozaitis 00 LTU
Weterani - 5 km
20:57 Normundas Ivzans 71 LAT
27:37 Mirosław Łuniewski 57 POL
29:08 Claudio Penolazzi 55 ITA

Foto: Dominika Łuniewska
 
2019-09-21
Medaliści Mistrzostw Polski Młodzików U16, które odbyły się w Tarnowie:
Młodziczki - 3000 m
14:48.39 Magdalena Żelazna 04 AZS AWF Gorzów
14:56.23 Julia Wiczkowska 04 MKS Hermes Gryfino
15:13.40 Julita Małaszewicz 04 LKS Stal Mielec
Młodzicy - 5000 m
25:49.71 Cristian Ielo 04 LKS Stal Mielec
26:38.66 Wiktor Grubecki 04 UKS Maraton Bieruń
27:54.72 Kacper Gołąbek 05 MKS Stal Nowa Dęba
 
2019-09-14
Ostatnim dystansem dla chodziarzy podczas kończących się Mistrzostw Europy Masters było 20 km. W Eraclea Mare przy słonecznej pogodzie, bezchmurnym niebie i temperaturze 30 oC Polacy zdobyli 2 brązowe medale. Indywidualnie Grzegorz Grinholc M40 i drużyna M40 w składzie Grzegorz Grinholc, Konrad Morawczyński, Jarosław Wilma. Komplet wyników uzyskanych przez Polaków:
3 - Grzegorz Grinholc M40 - 1:46:01
5- Jolanta Morawczyńska W50 - 2:06:43
5 - Mirosław Łuniewski M60 - 2:00:26
7 - Konrad Morawczyński - M40 - 1:54:05
14 - Jarosław Wilma M50 - 2:07:16
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Linki

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

braga

madera

toronto

edmonton

goeteborg

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu