Losowa fotka

  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie
  • Losowe zdjęcie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
2023.10.08
od 20 października można dokonywać rejestracji do startu w 14. Halowych Mistrzostwach Europy Masters, które w dniach 17-23.03.2024 odbędą się w Toruniu.
 
2023.09.30
Dzisiaj chodziarze startujący w Mistrzostwach Europy w Pescarze mieli do pokonania dystans 20 km.
Kamila Płoszczyca i Grzegorz Grinholc wywalczyli tytuły wicemistrzów Europy.
Komplet wyników Polaków:
2 - 2:05:06 Kamila Płoszczyca W35 - rekord Polski W35
2 - 1:48:42 Grzegorz Grinholc M45
4 - 2:08:14 Mirosław Łuniewski M65
5 - 2:09:10 Iwona Grinholc W45
 
2023.09.26
Dzisiaj w Pescarze chodziarze rywalizowali na dystansie 10 km.
Drugi tytuł mistrzowski wywalczył Tomasz Lipiec.
Kamila Płoszczyca zdobyła medal brązowy.
Komplet wyników reprezentantów Polski:
1 - M50 - 48:39 Tomasz Lipiec
3 - W35 - 58:52 Kamila Płoszczyca
4 - M45 - 51:36 Grzegorz Grinholc
4 - M65 - 60:22 Mirosław Łuniewski
5 - M40 - 59:00 Sebastian Karpiński
8 - W45 - 59:50 Iwona Grinholc
10 - M65 - 68:33 Waldemar Małecki
12 - M65 - 70:32 Ryszard Harasiński
Ponadto złoty medal w klasyfikacji drużynowej zdobyła ekipa zgłoszona do kategorii M40 w składzie: Tomasz Lipiec, Grzegorz Grinholc, Sebastian Karpiński. Brązowy medal wychodziła ekipa M65 w składzie: Mirosław Łuniewski, Waldemar Małecki, Ryszard Harasiński.
W kolekcji Mirosława Łuniewskiego jest to 50 medal zdobyty w mistrzostwach świata i Europy.
 
2023.09.24
Tomasz Lipiec mistrzem Europy !!!
Po znakomitym finiszu (ostatnie okrążenie 1:40) Tomasz Lipiec wywalczył w Pescarze tytuł mistrza Europy na dystansie 5000 m.
Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali:
W35 - 26:08.58 Modra Liepina LAT
W40 - 24:57.02 Vera Santos POR
W45 - 24:08,33 Rosetta La Delfa ITA
W50 - 27:39.10 Graziana Marizotti GBR
W55 - 26:57.27 Kata Bodoroks Horvath HUN
M35 - 24:25.44 Roggerio D'Ascanio ITA
M40 - 21:31.57 Juan Morales del Castillo ESP
M45 - 22:18.15 Ronald Landron FRA
M50 - 22:57.39 Tomasz Lipiec POL
M55 - 23:15.10 Miquel Carrajal Ortega ESP
M60 - 24:45.39 Miquel Perianez ESP
Miejsca startujących reprezentantów Polski:
4 - 28:35.31 Kamila Płoszczyca W35
5 - 24:56.69 Grzegorz Grinholc M45
6 - 28:20.41 Iwona Grinholc W45
 
2023.09.23
Dzisiaj w Pescarze chodziarze rywalizowali w starszych kategoriach wiekowych na dystansie 5000 m.
Mistrzami Europy zostali:
W60 - 31:46.51 Carmen Garcia Frontos ESP
W65 - 29:48.03 Marie Monmessin FRA
W70 - 31:12.41 Maria Mendes POR
W75 - 33:55.65 Antonina Tyshko UKR
W80 - 46:57.28 Helga Draeger GER
M65 - 24:40.95 Miroslav Lapka CZE
M70 - 28:28.84 Alberto Pio ITA
M75 - 30:24.76 Ian Richards GBR
M80 - 36:13.64 Peter Schumm GER
M85 - 36:06.36 Romolo Pelliccia ITA
M90 - 46:47.10 Nazzareno Proietti ITA
Jedynym startującym Polakiem był Mirosław Łuniewski M65, który zajął 6 miejsca z czasem 29:04.99
 
2023.09.16
Najlepsze wyniki 31. Mityngu Międzynarodowego w Druskiennikach:
Kobiety - 10 km
47:02 Austeria Kavalauskaite 00 LTU
47:56 Monika Vaiciukaviciute 96 LTU
Weteranki - 3 km
14:49 Modra Lepina 85 LAT
17:32 Janina Łuniewska 59 POL
Mężczyźni - 10 km
39:46 Maher Ben Hlima 89 POL
41:27 Tadas Suskivicius 85 LTU
41:29 Artur Mastianica 88 LTU
Weterani - 5 km
22:35 Normunds Ivzans 71 LAT
25:01 Krzysztof Czerski 80 POL
25:15 Antanas Grigaliunas 61 LTU
26:20 Modris Lepins 66 LAT
28:26 Aloyzas Urbikas 59 LTU
28:35 Mirosław Łuniewski 57 POL
Foto: Dominika Łuniewska i strona organizatora zawodów
 
2023.09.09
Podczas 57. Pucharu Poczty Polskiej w Gdańsku rozegrano również mistrzostwa Polski Juniorów, Młodzieżowców i Weteranów. Najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 20 km - Open
1:33:25 Olga Chojecka 97 WLKS Nowe Iganie
Młodziczki U16 - 3 km
16:22 Julia Sycz RK Athletics Warszawa
Juniorki U18 - 5 km
28:50 Admanda Tolyte LTU
Mężczyźni - 20 km - Open
1:31:11 Jakub Jelonek 85 CKS Budowlani Częstochowa
Młodzicy U16 - 5 km
25:33 Libertas Kulies LTU
Juniorzy U18 - 10 km
49:15 Przemysław Jasiński WLKS Nowe Iganie
Mistrzami Polski zostali:
Mistrzostwa Polski U23
Kobiety - 20 km
1:48:09 Anna Zdziebło 01 LKS Stal Mielec
Mężczyźni - 20 km
1:39:13 Kamil Piecuch 03 LKS Stal Mielec
Mistrzostwa Polski U20
Kobiety - 20 km
1:43:05 Magdalena Żelazna 04 AZS-AWF Gorzów
Mężczyźni - 20 km
1:44:29 Kacper Gołąbek 05 MKS Stal Nowa Dęba
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów
Kobiety - 5 km
W45 - 29:17 Iwona Grinholc 75 RKS Rumia
W55 - 30:22 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
W60 - 29:56 Janina Łuniewska 59 UKS Jedynka Reda
Mężczyźni - 5 km
M40 - 25:02 Krzysztof Czerski 80 KS Z Nogami w Chmurach
M45 - 25:00 Grzegorz Grinholc 77 RKS Rumia
M50 - 22:52 Tomasz Lipiec 71 KS AZS AWF Warszawa - rekord Polski
M55 - 31:47 Przemysław Torłop 66 Gdańsk
M60 - 25:48 Antanas Grigaliunas 61 LTU
M65 - 28:55 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda

Foto: Paweł Łuniewski
 
2023.08.27
W Łodzi odbyły się 33. Mistrzostwa Polski Masters. Tytuły mistrzowskie w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyli:
Kobiety - 3000 m
W35 - 16:55.28 Kamila Płoszczyca 84 TS AKS Chorzów - rekord MP
W45 - 23:05.00 Sylwia Pasińska-Skowron 77 Ojców
W50 - 20:24.37 Katarzyna Lukoszek 70 Ojców
W55 - 17:42.73 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica - rekord MP
W60 - 18:04.53 Janina Łuniewska 59 UKS Jedynka Reda - rekord MP
Kobiety - 5000 m
W35 - 29:00.47 Kamila Płoszczyca 84 TS AKS Chorzów
W40 - 33:44.44 Anna Hojczak 82 RK Athletics Warszawa
W45 - 39:33.63 Sylwia Pasińska-Skowron 77 Ojców
W50 - 34:33.40 Katarzyna Lukoszek 70 Ojców
W55 - 31:02.26 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica
W60 - 30:12.76 Janina Łuniewska 59 UKS Jedynka Reda - rekord MP
Mężczyźni - 3000 m
M35 - 15:08.55 Radosław Selke 85 UKS MTE Milanówek
M40 - 15:05.31 Krzysztof Czerski 80 KS z Nogami w Chmurach Łódź
M45 - 16:58.26 Piotr Siwiński 77 RK Athletics Warszawa
M50 - 19:21.19 Piotr Szwedka 69 Przemyśl
M55 - 18:49.36 Kazimierz Zawadzki 64 KL Lechia Gdańsk
M60 - 15:53.75 Leszek Behounek 59 Zakopane
M65 - 17:08.06 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
M70 - 19:48.29 Edward Gołębiewski 50 TKKF Płomień Pobiedziska
Mężczyźni - 5000 m
M35 - 25:50.06 Radosław Selke 85 UKS MTE Milanówek
M40 - 26:15.90 Krzysztof Czerski 80 KS z Nogami w Chmurach Łódź
M45 - 30:03.46 Piotr Siwiński 77 RK Athletics Warszawa
M50 - 22:51.76 Tomasz Lipiec 71 Warszawa - rekord MP
M60 - 27:30.14 Leszek Behounek 59 Zakopane
M65 - 29:10.54 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
M70 - 29:31.34 Bogusław Seidel 49 Bytom
Foto: Janusz Nath
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

Torun

Porto Santo

Goteborg

Partnerzy

Mapalu

Smola

Udo