Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
2019-07-01
29. Mistrzostwa Polski Weteranów odbyły się w Białymstoku. Najlepsze wyniki w klasyfikacji open uzyskali:
Kobiety - 3000 m
16:54.08 Katarzyna Śleziona 70 UKS Maraton Bieruń
19:29.50 Katarzyna Wolniewicz 70 Ruda Śląska
Kobiety - 5000 m
32:18.10 Katarzyna Wolniewicz 70 Ruda Śląska
Mężczyźni - 3000 m
16:05.08 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
16:25.45 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
16:37.30 Adam Śleziona 73 UKS Maraton Bieruń
17:40.10 Edward Gołębiewski 50 Pobiedziska
Mężczyźni - 5000 m
27:52.86 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
28:56.28 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
29:54.20 Waldemar Małecki 58 UKS Maraton Bieruń
31:22.12 Edward Gołębiewski 50 Pobiedziska
 
2019-06-23
Mistrzostwa Polski na dystansie 20 km zdominowali weterani. Tytuł mistrz Polski obronił Artur Brzozowski, który weteranem będzie za niespełna dziewięć miesięcy. Srebrny medal wywalczył tegoroczny mistrz świata weteranów z Torunia Rafał Fedaczyński M35. Brązowy medal zdobył Rafał Augustyn M35. Medale w rywalizacji kobiet zdobyły: Katarzyna Zdziebło, Paulina Buziak-Śmiatacz i Olga Niedziałek.
Kobiety - 20 km - Mistrzostwa Polski
1:34:48 Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
1:37:22 Paulina Buziak-Śmiatacz 86 LKS Stal Mielec
1:37:54 Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
.....
2:02:34 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica - 7 miejsce - RP W50
2:07:33 Alicja Lisowska 69 PZLAM Toruń - 8 miejsce
Mężczyźni - 20 km - Mistrzostwa Polski
1:24:20 Artur Brzozowski 85 AZS AWF Katowice
1:25:03 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin
1:25:16 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
.....
1:59:47 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda - 8 miejsce
2:09:42 Zbigniew Kwita 59 PZLAM Toruń - 9 miejsce
 
2019-06-09
Rewelacyjne wyniki uzyskali chodziarze podczas międzynarodowego mityngu w La Coruna:
20 km - Kobiety
1:25:29 Glenda Morejon Quinenez 00 ECU
1:25:34 Yang Jiayu 96 CHN
1:25:56 Hong Liu 87 CHN
1:27:05 Qieyang Shebnijie 90 CHN
1:27:38 Erica Rocha de Sena 85 BRA
1:27:41 Kumiko Okada 91 JPN
1:28:00 Ma Zhenxia 98 CHN
20 km - Mężczyźni
1:17:41 Toshikazu Yamanishi 96 JPN
1:17:45 Massimo Stano 92 ITA
1:17:54 Yusuke Suzuki 88 JPN
1:18:07 Perseus Karlstrom 90 SWE
1:18:41 Vasily Mizinov 97 ANA
1:18:42 Christopher Linke 88 GER
1:18:47 Caio de Sena Bonfim 91 BRA
1:18:58 Diego Garcia Carrera 96 ESP
.....
1:25:55 Damian Błocki 89 POL - 67 miejsce
 
2019-06-08
Zarząd European Master Athletics zatwierdził miejsce i termin przyszłorocznych Halowych Mistrzostw Europy Masters. Odbędą się one w dniach 15-21.03.2019 w portugalskiej Bradze.
.
Organizatorzy 19. Otwartych Mistrzostw Gminy Puck zapraszają chodziarzy do startu w dniu 13.07.2019 na stadionie miejskim. .
Najlepsze wyniki 47. Memoraiału Józefa Żylewicza, który odbył się dzisiaj na stadionoie AWFiS Gdańsk.
3000 m - Kobiety
15:48.41 Patrycja Oller 01 MLKS Nadwiślanin Kwidzyn
16:28.56 Karolina Chanduszko 01 KL Lechia Gdańsk
3000 m - Mężczyźni
13:34.00 Adam Adamczyk 00 ULKS Talex Borzytuchom
14:58.58 Krzysztof Dąbrowski 01 KL Lechia Gdańsk
.....
15:45.75 Bogusław Barbużyński 66 Gdańsk - 5 miejsce
16:22.24 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda - 6 miejsce
 
2019-06-03
50 edycja międzynarodowego mityngu w Borskym Mikulasie odbyła się w słonecznej, pięknej pogodzie, przy 27 oC. Mimo niesprzyjającej dla chodziarzy temperaturze uzyskano bardzo dobre wyniki:
10 km - Kobiety
46:00 Flores Ortiz 87 GUA
46:54 Katerina Czakova 88 SVK
10 km - Kobiety U20
51:07 Austeja Kavaliauskaite 00 LTU
5 km - Weteranki
28:59 Pasteirkova 79 SVK
29:52 Lenka Slabakova 66 CZE
10 km - Mężczyźni
39:31 Callum Wilkinson 97 GBR - wyrównany rekord mityngu
39:52 Erick Barrondo 91 GUA
41:52 Cameron Corbishley 97 GBR
41:52 Miroslav Uradnik 96 SVK
42:37 Dominik Cerny 97 SVK
10 km - Mężczyźni U20
41:23 Jose Ortiz Florez 00 GUA
5 km - Weterani
22:15 Tomas Hlavenka 77 CZE
24:56 Peter Tichy 69 SVK
25:11 Predrag Filipovic 78 SRB
26:39 Tomas Vojtasek 73 CZE
27:16 Boris Krestianko 64 SVK
28:04 Pavol Blazek 58 SVK
28:25 Mirosław Łuniewski 57 POL
28:40 Zbiogniew Kwita 59 POL
Podczas mityngu doszło do rewanżu po 46 latach. W roku 1973 trzecie miejsce na dystansie 5 km zajął Mirosław Łuniewski, czwarty był Pavol Blazek. W tym sezonie Słowak okazał się szybszy. Na fotce z prawej strony pamiątkową fotkę po 46 latach zrobili najszybsi juniorzy Zahorackiej 20 w roku 1973: Mirosław Łuniewski, Pavol Blazek, Stefan Petrik, Jan Dobias.
 
2019-05-25
Wyniki Mistrzostw Okręgu Pomorskiego U18 i U20, krtóre odbyły się w Słupsku:
Kobiety - 10000 m
58:10.13 Karolina Chanduszko 01 KL Lechia Gdańsk
Mężczyźni - 10000 m
52:13.31 Adam Adamczyk 00 ULKS Talex Borzytuchom
53:26.84 Krzysztof Dąbrowski 01 KL Lechia Gdańsk
53:42.00 Olaf Rynkiewicz 02 KL Lechia Gdańsk
55:22.78 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda - PK
 
2019-05-22
Decyzją zarządu European Athletics 3 najbliższe edycje Pucharu Europy w Chodzie Sportowym w latach 2021, 2023 i 2015 odbędą się w Podebradach.
 
2019-05-19
Najlepsze wyniki uzyskane w Pucharze Europy i Festiwalu Chodu Sportowego, które odbyły się w dniach 18-19.05.2019 w Alytus:
50 km - Kobiety
4:04:50 Eleonora Giorgi 89 ITA - rekord Europy
4:05:46 Julia Takacs 89 ESP
4:13:57 Ines Henriques 80 POR
.....
4:31:19 Agnieszka Ellward 89 POL - 16 miejsce
4:46:44 Antonina Lorek 95 POL - 21 miejsce
20 km - Kobiety
1:29:48 Zivile Vaiciukeviciute 96 LTU
1:29:55 Laura Garcia Caro 95 ESP
1:30:17 Raquel Gonzalez 89 ESP
.....
1:34:43 Katarzyna Zdziebło 96 POL - 14 miejsce
1:39:17 Olga Niedziałek 97 POL - 26 miejsce
1:43:29 Agnieszka Yarokhau 86 POL - 37 miejsce
10 km - Kobiety
45:37 Meryem Bekmez 00 TUR
46:49 Evin Demir 01 TUR
47:53 Pauline Stey 01 FRA
50 km - Mężczyźni
3:37:43 Yohann Diniz 78 FRA - rekord świata M40
3:45:51 Dzmitry Dziubin 90 BLR
3:46:38 Joao Vieira 76 POR
3:46:42 Artur Brzozowski 85 POL
20 km - Mężczyźni
1:19:54 Perseus Karlstrom 90 SWE
1:20:18 Vasiliy Mizinov 97 ANA
1:20:23 Diego Garcia Carrera 96 ESP
.....
1:25:15 Rafał Augustyn 94 POL - 22 miejsce
1:25:25 Damian Błocki 89 POL - 23 miejsce
1:27:31 Dawid Tomala 89 POL - 33 miejsce
10 km - Mężczyźni
42:43 Riccardo Orsini 00 ITA
43:18 Pedro Conesa 01 ESP
43:28 Łukasz Niedziałek 00 POL
5 km - Weterani +35
21:53 Aleksey Shelest 75 UKR
22:08 Normundas Ivzans 71 LAT
22:11 Vitaly Talankou 82 BLR
.....
28:29 Zbigniew Kwita 59 POL - 7 miejsce
5 km - Weterani +60
28:02 Mirosław Łuniewski 57 POL
29:22 Claudio Penolazzi 55 ITA
30:00 Fabio Ruzzier 53 SLO
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

wenecja

madeira

toronto

edmonton

goeteborg

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu