Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
2019-05-11
Wyniki mityngu kwalifikacyjnego U18 i U20, który odbył się w Słupsku.
Kobiety - 5000 m
28:46.10 Karolina Chanduszko 01 KL Lechia Gdańsk
Mężczyźni - 10000 m
48:59.16 Adam Adamczyk 00 ULKS Talex Borzytuchom
53:24.18 Olaf Rynkiewicz 02 KL Lechia Gdańsk
56:44.10 Mirosław Łuniewski 57 57 UKS Jedynka Reda
 
2019-05-06
Organizatorzy jubileuszowego 50. Międzynarodowego Mityngu Zahoracka 20, który w dniu 1 czerwca 2019 odbędzie się w Borskym Mikulasie serdecznie zapraszają do startu. Szczegóły w regulaminie imprezy:
 
2019-04-27
Bezchmurne niebo i 27 oC. W takich warunkach rywalizowali chodziarze w Birstonasie podczas 33. Memoriału Antano Mikeno. Najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 10 km
53:36 Agnese Pastere 88 LAT
Kobiety U20 - 10 km
52:16 Austeria Kavaliuskaite 00 LTU
Juniorki U17 - 5 km
23:51 Ekaterina Mirotvortseva 02 EST
Mężczyźni - 10 km
45:14 Ruslasn Smolonskis 96 LAT
46:24 Normundas Ivzans 71 LAT
46:52 Darius Jezepcikas 80 LTU
Mężczyźni U20 - 10 km
49:48 Paulius Juozaitis 00 LTU
Juniorzy U17 - 10 km
51:15 Raivo Linins 03 LAT
Weterani - 5 km
27:22 Normundas Ivzans 71 LAT
28:29 Mirosław Łuniewski 57 POL
29:25 Modris Liepins 66 LAT
.
Foto: Dominika Łuniewska
 
2019-04-13
Podczas dzisiejszego międzynarodowego mityngu w Zaniemyślu najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 20 km
1:32:03 Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
1:34:47 Agnieszka Yarokhau 86 KS AZS AWF Kraków
1:35:00 Olga Niedziałek 97 WLKS Iganie Nowe
Mistrzostwa Polski Masters - Kobiety - 10 km
56:43 Alicja Lisowska 69 Grudziądz - rekord Polski W50
57:33 Jolanta Morawczyńska 68 Dębica
57:39 Iwona Grnholc 75 RKS Rumia
Mężczyźni - 20 km
1:21:07 Artur Brzozowski 85 AZS AWF Katowice
1:21:33 Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1:25:13 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
1:27:34 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin
Mężczyźni U20 - 10 km
40:23 Łukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe Iganie
Mistrzostwa Polski Masters - Mężczyźni - 10 km
46:00 Maciej Rosiewiczs 77 GEO - PK
53:38 Konrad Morawczyński 75 Dębica
55:45 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
56:08 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
 
2019-04-07
Najszybszymi chodziarzami międzynarodowego mityngu w Rio Maior byli:
Kobiety - 20 km
1:29:00 Shenjie Qieyang CHN
1:29:30 Inna Kashyna UKR
1:30:00 Sandra Arenas COL
Mężczyźni - 20 km
1:21:15 Eider Arevalo COL
1:21:26 Diego Garcia ESP
1:21:40 Eiki Takahashi JPN
 
2019-04-06
Najlepsze wyniki międzynarodowego mityngu w Podebradach uzyskali:
Kobiety - 20 km
1:27:46 Eleonora Anna Giorgi 89 ITA
1:30:21 Alegna Gonzalez 99 MEX
1:31:38 Mirna Ortiz 87 GUA
Mężczyźni - 20 km
1:20:14 Vasiliy Mizunov 97 ANA
1:20:17 Wayne Syman 85 RSA
1:20:33 Christopher Linke 88 GER
Weteranki - 5 km
24:40 Bianca Schenker 74 GER
24:58 Brit Schroter 74 GER
28:02 Katarzyna Śleziona 70 POL
Weterani - 5 km
22:27 Steffen Borsch 73 GER
23:55 Filip Hejkrlik 79 CZE
24:22 Meftah Swaieh 72 FRA
.....
27:26 Zbigniew Kwita 59 POL - 7 miejsce
27:41 Mirosław Łuniewski 57 POL - 8 miejsce
27:53 Waldemar Małecki 58 POL - 10 miejsce
29:06 Adam Śleziona 73 POL - 13 miejsce
 
2019-03-31
8. Halowe Mistrzostwa Świata Masters w Toruniu przeszły już do historii. Kolejna edycja mistrzostw odbędzie się za dwa lata w Edmonton.
W tabelach "Top 10" najlepszych chodziarzy w dotychczas rozegranych mistrzostwach znajduje się czterech Polaków: Rafał Fedaczyński, Grzegorz Sudoł, Grzegorz Grinholc i Mirosław Łuniewski.
 
2019-03-29
6 medali wywalczyli polscy chodziarze na dystansie 10 km podczas Halowych Mistrzostw Świata Masters w Toruniu.
Swój drugi tytuł mistrzowski zdobył Rafał Fedaczyński. Drużynowymi mistrzami zostali w kategorii M35 Rafał Fedaczyński, Grzegorz Grinholc, Konrad Morawczyński oraz w kategorii M60 Mirosław Łuniewski, Marek Zaworski, Ryszard Harasiński. Brązowe medale indywidualnie wywalczyli Iwona Grinholc, Grzegorz Gronholc, Mirosław Łuniewski.
Komplet wyników Polaków:
1 - Rafał Fedaczyński M35 44:36
3 - Iwona Grinholc W40 57:51
3 - Grzegorz Grinholc M40 47:49
3 - Mirosław Łuniewski M60 55:58
4 - Alicja Lisowska W50 57:40 - rekord Polski W50
4 - Katarzyna Śleziona W45 58:25
5 - Jolanta Morawczyńska W50 57:53
5 - Marek Zaworski M60 59:18
7 - Konrad Morawczyński M40 54:23
10 - Janusz Majer M65 1:07:52
11 - Zbigniew Kwita M55 57:21
12 - Stefan Molski M55 57:33
15 - Ryszard Harasiński M60 1;05:11
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

wenecja

madeira

toronto

edmonton

goeteborg

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu