Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
2021-03-20
Podczas dzisiejszego 40. międzynarodowego mityngu w Dudincach najlepsze wyniki uzyskali:
50 km - mężczyźni
3:47:01 Bernardo Barrondo 93 GUA
3:48:24 Artur Mastianica 92 LTU
3:48:56 Luis Sanchez 93 GUA
50 km - weterani
3:49:20 Horacio Nava 82 MEX
3:49:46 Diego Pinzon 85 COL
3:50:47 Franco Amuri Bustamante 85 MEX
W ramach mityngu odbyły się między innymi mistrzostwa Polski. Medale wywalczyli:
3:49:23 Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej
4:07:56 Rafał Sikora 87 AZS AWF Katowice
4:40:48 Robert Goławski 98 WLKS Nowe Iganie
20 km - kobiety
1:29:11 Valeria Ortuno Martinez 98 MEX
1:29:33 Ilse Guerrero 93 MEX
1:30:08 Alegna Gonzalez 99 MEX
20 km - weteranki
1:31:29 Brigita Vyrbalite Dimsiene 85 LTU
1:35:56 Sandra Galvis 86 COL
1:37:11 Stephanie Casey 83 USA
20 km - mężczyźni
1:19:54 Andreas Nunez 98 MEX
1:20:23 Noel Chama 97 MEX
1:20:24 Eider Arevalo 93 COL
20 km - weterani
1:20:58 Marius Ziukas 85 LTU
1:20:59 Wayne Snyman 85 RSA
1:22:14 Matej Toth 83 SVK
Foto: Grzegorz Tomala
 
2021-03-18
Organizatorzy Międzynarodowego mityngu w Zaniemyślu, który odbędzie się w dniu 17.04.2021 opublikowali regulamin imprezy. W ramach zawodów odbędą się między innymi mistrzostwa Polski weteranów na 10 km.

 
2021-03-17
W dniu 20.03.2021 odbędzie się 40. międzynarodowy mityng Dudinska 50. Podczas imprezy odbędą się między innymi mistrzostwa Polski na 50 km. Organizatorzy zaplanowali bezpośrednią transmisję z mityngu.

 
2021-03-14
Podczas rozegranych wczoraj w Toruniu  30. Halowych Mistrzostw Polski Masters mistrzami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:
W35 - 17:53.36 Elżbieta Wojciechowska 83 Pakość
W40 - 19:59.62 Małgorzata Safandowska 78 Kowal
W45 - 17:52.06 Agnieszka Kolasa 72 RK Athletics Warszawa
W50 - 16:12.61 Jolanta Morawczyńska 68 MUKLA Dębica
W55 - 22:42.93 Małgorzata Torłop 62 Kociewiak Tczew
M35 - 19:22.83 Michał Mrówka 84 Gdańsk
M40 - 14:22.08 Grzegorz Grinholc 77 RKS Rumia
M45 - 14:39.03 Konrad Morawczyński 75 MUKLA Dębica
M50 - 18:19.57 Bogdan Cyrus 70 Victoria Strzebiń
M55 - 15:39.37 Janusz Woźniak 62 Toruń
M60 - 17:10.56 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
M65 - 18:55.80 Tadeusz Marcinkiewicz 53 Masters Wrocław
M70 - 15:47.65 Bogusław Seidel 49 Bytom
 
2021-02-23
Podczas halowych mistrzostw Litwy, które odbyły się w Kłajpedzie dominowali weterani. Brigita Virbalyte-Dimsiene poprawiła halowy rekord świata na dystansie 3000 m w kategorii wiekowej W35 rezultatem 12:14.95 Poprzedni rekordowy wynik uzyskała w 2014 roku Hiszpanka Maria Jose Poves Novella 12:23.46.
Najlepsze wyniki mistrzostw uzyskali:
Kobiety - 3000 m
12:14.95 Brigita Virbalyte-Dimsiene 85 LTU - halowy rekord świata W35
13:14.34 Monika Vaiciukeviciute 96 LTU
Mężczyźni - 5000 m
19:07.00 Marius Ziukas 85 LTU
19:57.73 Tadas Suskevicius 85 LTU
 
2021-02-21
Weterani odegrali pierwszoplanowe role podczas dzisiejszych Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Rafał Augustyn wywalczył tytuł mistrza Polski, Jakub Jelonek zdobył brązowy medal, Rafał Fedaczyński ustanowił halowy rekord Polski w kategorii wiekowej M40 rezultatem 20:28.83. Najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 3000 m
12:39.95 Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
13:11.96 Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
13:37.06 Agnieszka Ellward 89 WKS Flota Gdynia
14:16.88 Antonina Lorek 95 KS AZS AWF Kraków
Mężczyźni - 5000 m
19:36.85 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
19:50.84 Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
19:52.45 Jakub Jelonek 85 CKS Budowlani Częstochowa
20:27.34 Łukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe Iganie
20:28.83 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin - halowy RP M40
20:30.25 Artur Brzozowski 85 AZS AWF Katowice
20:41.16 Mateusz Nowak 96 UKS Skoczek Skoki
Foto: Krzysztof Kisiel
 
2021-02-14
Dzisiaj w Sewilli odbyły się mistrzostwa Hiszpanii na długich dystansach, podczas których Jesus Angel Garcia Bradago poprawił rekord świata na dystansie 50 km w kategorii wiekowej M50 rewelacyjnym wynikiem 4:04:36. Poprzedni rekord należący do Gerharda Weidnera GER 4:14:37 przetrwał aż 38 lat.
Najlepsze wyniki mistrzostw uzyskali:
Kobiety - 35 km
2:44:17 Maria Perez Garcia 96 ESP - rekord Hiszpanii
2:48:40 Raquel Goznzalez Campos 89 ESP
2:51:01 Laura Garcia Caro Lorenzo 95 ESP
Weteranki - 20 km - klasyfikacja open
2:00:06 Maria Emilia Rodriquez Baz 75 ESP
Mężczyźni - 50 km
3:47:56 Claudio Villanueva Flores 88 ESP
3:49:19 Luis Manuel Corchete Martinez 84 ESP
.....
4:04:36 Jesus Angel Garcia Bradago 69 ESP - 6 miejsce - WR M50
Weterani - 20 km - klasyfikacja open
1:32:35 Juan Manuel Morales Del Castillo 79 ESP
1:34:09 Luis Mario Munoz Garcia 71 ESP
1:35:32 Jose Fernandez Nieves 80 ESP
 
2021-02-12
Medaliści Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które dzisiaj odbyły się w Toruniu:
Juniorki U18 - 3000 m
14:26.05 Magdalena Żelazna 04 AZS AWF Gorzów
14:32.80 Emilia Wiśniewska 05 UKS 12 Kalisz
14:44.19 Julita Małaszewicz 04 LKS Stal Mielec
Juniorki U20 - 3000 m
14:51.50 Amelia Błażejewska 03 UKS 12 Kalisz
14:56.88 Kinga Weleriańczyk 02 KMKL Sztorm Kołobrzeg
16:34.50 Karolina Tarnowska 03 MKS Unia Hrubieszów
Juniorzy U18 - 5000 m
24:18.78 Cristian Ielo 04 LKS Stal Mielec
24:43.33 Kacper Gołąbek 05 MKS Stal Nowa Dęba
24:50.25 Kamil Dzida 05 ALKS AJP Gorzów Wlkp.
Juniorzy U20 - 5000 m
21:22.90 Kamil Piecuch 03 LKS Stal Mielec
24:22.17 Mikołaj Nowostawski 02 UKS 12 Kalisz
24:45.40 Hubert Wójcik 03 LKS Stal Mielec
Foto: Krzysztof Kisiel
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

Grosseto

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu