Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
2019-05-22
Decyzją zarządu European Athletics 3 najbliższe edycje Pucharu Europy w Chodzie Sportowym w latach 2021, 2023 i 2015 odbędą się w Podebradach.
 
2019-05-19
Najlepsze wyniki uzyskane w Pucharze Europy i Festiwalu Chodu Sportowego, które odbyły się w dniach 18-19.05.2019 w Alytus:
50 km - Kobiety
4:04:50 Eleonora Giorgi 89 ITA - rekord Europy
4:05:46 Julia Takacs 89 ESP
4:13:57 Ines Henriques 80 POR
.....
4:31:19 Agnieszka Ellward 89 POL - 16 miejsce
4:46:44 Antonina Lorek 95 POL - 21 miejsce
20 km - Kobiety
1:29:48 Zivile Vaiciukeviciute 96 LTU
1:29:55 Laura Garcia Caro 95 ESP
1:30:17 Raquel Gonzalez 89 ESP
.....
1:34:43 Katarzyna Zdziebło 96 POL - 14 miejsce
1:39:17 Olga Niedziałek 97 POL - 26 miejsce
1:43:29 Agnieszka Yarokhau 86 POL - 37 miejsce
10 km - Kobiety
45:37 Meryem Bekmez 00 TUR
46:49 Evin Demir 01 TUR
47:53 Pauline Stey 01 FRA
50 km - Mężczyźni
3:37:43 Yohann Diniz 78 FRA - rekord świata M40
3:45:51 Dzmitry Dziubin 90 BLR
3:46:38 Joao Vieira 76 POR
3:46:42 Artur Brzozowski 85 POL
20 km - Mężczyźni
1:19:54 Perseus Karlstrom 90 SWE
1:20:18 Vasiliy Mizinov 97 ANA
1:20:23 Diego Garcia Carrera 96 ESP
.....
1:25:15 Rafał Augustyn 94 POL - 22 miejsce
1:25:25 Damian Błocki 89 POL - 23 miejsce
1:27:31 Dawid Tomala 89 POL - 33 miejsce
10 km - Mężczyźni
42:43 Riccardo Orsini 00 ITA
43:18 Pedro Conesa 01 ESP
43:28 Łukasz Niedziałek 00 POL
5 km - Weterani +35
21:53 Aleksey Shelest 75 UKR
22:08 Normundas Ivzans 71 LAT
22:11 Vitaly Talankou 82 BLR
.....
28:29 Zbigniew Kwita 59 POL - 7 miejsce
5 km - Weterani +60
28:02 Mirosław Łuniewski 57 POL
29:22 Claudio Penolazzi 55 ITA
30:00 Fabio Ruzzier 53 SLO
 
2019-05-14
Organizatorzy Mistrzostw Polski na dystansie 20 km opublikowali regulamin imprezy, która odbędzie się w dniu 22.06.2019 w Mielcu. Zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółami:
 
2019-05-11
Wyniki mityngu kwalifikacyjnego U18 i U20, który odbył się w Słupsku.
Kobiety - 5000 m
28:46.10 Karolina Chanduszko 01 KL Lechia Gdańsk
Mężczyźni - 10000 m
48:59.16 Adam Adamczyk 00 ULKS Talex Borzytuchom
53:24.18 Olaf Rynkiewicz 02 KL Lechia Gdańsk
56:44.10 Mirosław Łuniewski 57 57 UKS Jedynka Reda
 
2019-05-06
Organizatorzy jubileuszowego 50. Międzynarodowego Mityngu Zahoracka 20, który w dniu 1 czerwca 2019 odbędzie się w Borskym Mikulasie serdecznie zapraszają do startu. Szczegóły w regulaminie imprezy:
 
2019-04-27
Bezchmurne niebo i 27 oC. W takich warunkach rywalizowali chodziarze w Birstonasie podczas 33. Memoriału Antano Mikeno. Najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 10 km
53:36 Agnese Pastere 88 LAT
Kobiety U20 - 10 km
52:16 Austeria Kavaliuskaite 00 LTU
Juniorki U17 - 5 km
23:51 Ekaterina Mirotvortseva 02 EST
Mężczyźni - 10 km
45:14 Ruslasn Smolonskis 96 LAT
46:24 Normundas Ivzans 71 LAT
46:52 Darius Jezepcikas 80 LTU
Mężczyźni U20 - 10 km
49:48 Paulius Juozaitis 00 LTU
Juniorzy U17 - 10 km
51:15 Raivo Linins 03 LAT
Weterani - 5 km
27:22 Normundas Ivzans 71 LAT
28:29 Mirosław Łuniewski 57 POL
29:25 Modris Liepins 66 LAT
.
Foto: Dominika Łuniewska
 
2019-04-13
Podczas dzisiejszego międzynarodowego mityngu w Zaniemyślu najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 20 km
1:32:03 Katarzyna Zdziebło 96 LKS Stal Mielec
1:34:47 Agnieszka Yarokhau 86 KS AZS AWF Kraków
1:35:00 Olga Niedziałek 97 WLKS Iganie Nowe
Mistrzostwa Polski Masters - Kobiety - 10 km
56:43 Alicja Lisowska 69 Grudziądz - rekord Polski W50
57:33 Jolanta Morawczyńska 68 Dębica
57:39 Iwona Grnholc 75 RKS Rumia
Mężczyźni - 20 km
1:21:07 Artur Brzozowski 85 AZS AWF Katowice
1:21:33 Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1:25:13 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
1:27:34 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin
Mężczyźni U20 - 10 km
40:23 Łukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe Iganie
Mistrzostwa Polski Masters - Mężczyźni - 10 km
46:00 Maciej Rosiewiczs 77 GEO - PK
53:38 Konrad Morawczyński 75 Dębica
55:45 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
56:08 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
 
2019-04-07
Najszybszymi chodziarzami międzynarodowego mityngu w Rio Maior byli:
Kobiety - 20 km
1:29:00 Shenjie Qieyang CHN
1:29:30 Inna Kashyna UKR
1:30:00 Sandra Arenas COL
Mężczyźni - 20 km
1:21:15 Eider Arevalo COL
1:21:26 Diego Garcia ESP
1:21:40 Eiki Takahashi JPN
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

wenecja

toronto

edmonton

goeteborg

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu