Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
2018-02-18
Medaliści Halowych Mistrzostw Polski, które dzisiaj odbyły się w Toruniu:
Kobiety - 3000 m
12:54.93 Katarzyna Żdziebło 96 LKS Stal Mielec
13:06.82 Paulina Buziak 86 LKS Stal Mielec
13:07.68 Agnieszka Ellward 89 WKS Flota Gdynia
Mężczyźni - 5000 m
19:41.63 Dawid Tomala 89 AZS AWF Katowice
19:44.28 Rafał Augustyn 84 LKS Stal Mielec
19:50.92 Rafał Fedaczyński 80 AZS UMCS Lublin
 
2018-02-11
Najlepsze wyniki międzynarodowych mistrzostw Oceanii, które dzisiaj odbyły się w Adelaidzie:
Kobiety - 20 km
1:31:23 Beki Smith AUS
1:31:26 Jamima Montag AUS
1:31:29 Claire Tallent AUS
1:32:19 Alana Barber NZL
1:33:40 Regan Lamble AUS
1:33:54 Brigita Virbalyte LTU
Mężczyźni - 20 km
1:20:30 Perseus Karlstrom SWE
1:20:31 Marius Ziukas LTU
1:21:31 Yerko Cortes CHI
1:21:55 Quentin Rew NZL
1:22:18 Dane Bird-Smith AUS
1:23:10 Michael Hosking AUS
1:23:53 Rafał Augustyn POL
1:24:23 Rafał Fedaczyński POL
1:24:41 Damian Błocki POL
.....
1:27:19 Jakub Jelonek POL - 15 miejsce
1:28:07 Artur Brzozowski POL - 17 miejsce
 
2018-02-09
Medaliści Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się dzisiaj w Toruniu:
Juniorki U18 - 3000 m
14:43.58 Agata Piekarz 01 MKS Hermes Gryfino
15:45.53 Marcelina Osińska 02 MKS Hermes Gryfino
16:21.67 Kinga Waleriańczyk 02 KMKL Sztorm Kołobrzeg
Juniorki U20 - 3000 m
14:11.10 Zuzanna Drygalska 99 CMKL Człuchów
15:15.31 Wiktoria Raś 00 LKS Stal Mielec
15:22.47 Marta Gorczyńska 00 MKS Durasan Płońsk
Juniorzy U18 - 5000 m
23:45.73 Tomasz Strzeszewski 01 AZS AWF Gorzów
25:27.05 Miłosz Oczkoś 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
25:41.18 Karol Schiedel 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno
Juniorzy U20 - 5000 m
22:27.24 Łukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe Iganie
23:27.96 Arkadiusz Schiedel 00 MLKS Nadwiślanin Chełmno
23:52.83 Kacper Nicpoń 99 MKL Szczecin
 
2018-02-04
Dzisiaj w Quarteira odbyły się mistrzostwa Portugalii. Najlepsze wyniki uzyskali:
Kobiety - 20 km
1:30:08 Ines Henriques 80 POR
1:30:59 Ana Cabecinha 84 POR
1:36:29 Kristina Saltanovic 75 LTU
Weteranki - 5 km
25:05 Sandra Silva 75 POR
25:26 Alexandra Lamas 72 POR
26:24 Anabela Moreira 70 POR
Mężczyźni - 20 km
1:25:44 Joao Vieira 76 POR
1:26:45 Miquel Carvalho 94 POR
Weterani - 10 km
47:44 Dionisio Ventura 79 POR
48:45 Antonio Pereira 75 POR
49:52 Luis Silva 70 POR
49:57 Manuel Margues 78 POR
51:03 Francisco Reis 60 POR
.
Najszybsi chodziarze międzynarodowych halowych mistrzostw Austrii, które odbyły się w Wiedniu:
Kobiety - 3000 m
14:36.10 Andrea Kovacs 80 AUT
15:36.40 Kathrin Schulze 81 AUT
Mężczyźni - 3000 m
12:26.90 Daniel Kovac 01 SVK
13:20.50 Alan Hamzic 00 SVK
14:31.00 Josef Smola 64 CZE
15:06.00 Rainer Heinyl 72 AUT
15:22.30 Roman Brzezowsky 64 AUT
 
2018-02-01
Najlepsze wyniki uzyskane w halowych mistrzostwach województwa śląskiego, które odbyły się w Ostrawie:
Kobiety - 2000 m
9:48.87 Katarzyna Krupka 98 AZS AWF Katowice
Mężczyźni - 3000 m
12:01.41 Rafał Sikora 87 AZS AWF Katowice
16:33.71 Grzegorz Karaś 99 CKS Budowlani Częstochowa
16:51.23 Mateusz Klimek 99 CKS Budowlani Częstochowa
 
2018-01-31
Organizatorzy 86. Międzynarodowego Mityngu w Podebradach, który odbędzie się w dniu 08.04.2018 opublikowali regulamin zawodów:
 
2018-01-21
Wczorajszym startem w Toruniu, swój pięćdziesiąty sezon startowy zainaugurował jeden z dinozaurów chodu sportowego na świecie Mirosław Łuniewski. Zawodnik reprezentujący barwy UKS Jedynka Reda ściga się na sportowych arenach bez przerwy od sezonu 1969.
 
2018-01-20
Najszybsi chodziarze dzisiejszego mityngu, który odbył się w Toruniu:
Kobiety - 3000 m
15:44.17 Olga Zajączkowska 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp.
16:24.29 Marta Kamińska 00 KS Gwardia Piła
16:33.35 Katarzyna Strógarek 00 KS Gwardia Piła
16:44.88 Patrycja Oller 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
16:56.30 Kinga Skobel 02 CMKL Człuchów
Młodzicy U16 - 3000 m
16:27.72 Kajetan Latański 03 MLKS Nadwiślanin Chełmno
Mężczyźni - 5000 m
24:27.91 Arkadiusz Schiedel 00 MLKS Nadwiślanin Chełmno
25:10.45 Miłosz Oczkoś 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
26:05.67 Krzysztof Maciąg 99 MLKS Nadwiślanin Chełmno
27:04.60 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
28:16.12 Piotr Konek 02 PLKS Gwda Piła
28:19.05 Zbigniew Kwita 59 Przeźmierowo
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Linki

iaaf

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

madryt

alicante

malaga

torun

wenecja

toronto

Sponsor

Mapalu