Losowa fotka

  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie
  • Losowe zdj?cie

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
2021.10.20
Sezon startowy 2021 zakończony. Pora więc przedstawić zestawienie chodziarzy, którzy w bieżącym roku przeszli podczas zawodów największą ilość kilometrów:
Kobiety
103 km - Katarzyna Ździebło 96 LKS Stal Mielec
93 km - Olga Niedziałek 97 WLKS Nowe Iganie
91 km - Agnieszka Ellward 91 WKS Flota Gdynia
73 km - Antonina Lorek 95 KS AZS AWF Kraków
69 km - Magdalena Czwojdrak 03 UKS Orkan Środa Wielkopolska
68 km - Anna Ździebło 01 LKS Stal Mielec
65 km - Amelia Błażejewska 03 UKS 12 Kalisz
58 km - Maja Margiel 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno
58 km - Kinga Waleriańczyk 02 KMKL Sztorm Kołobrzeg
55 km - Marcelina Drozdek 00 AZS AWF Warszawa
Mężczyźni
145 km - Dawid Tomala 89 AZS KU Politechniki Opolskiej
110 km - Rafał Sikora 87 AZS AWF Katowice
105 km - Jakub Jelonek 85 CKS Budowlani Częstochowa
95 km - Artur Brzozowski 85 MKL Sparta Stalowa Wola
95 km - Łukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe Iganie
86 km - Arkadiusz Schiedel 00 MLKS Nadwiślanin Chełmno
83 km - Robert Goławski 98 WLKS Nowe Iganie
82 km - Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
78 km - Karol Schiedel 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno
73 km - Miłosz Oczkoś 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno
 
2021.10.19
Organizatorzy 13. Halowych Mistrzostw Europy, które w dniach 20-27.02.2022 odbędą się w Bradze opublikowali wstępny program dniowy imprezy. Od 1 listopada planowane jest uruchomienie możliwości zgłoszeń do startu. Termin rejestracji upłynie w dniu 05.02.2022. Ze szczegółami można się zapoznać klikając na link znajdujący się po prawej stronie.
 
2021.10.17
Najlepsze wyniki wczorajszego międzynarodowego mityngu, który odbył się w Rumburku:
Kobiety - 1 godzina
10242 m - Katka Nedvidkova 04 CZE
9760 m - Perta Jenikova 96 CZE
9401 m - Pavla Nedvidkova 82 CZE
Mężczyźni - 1 godzina
12998 m - Martin Nedvidek 75 CZE
12772 m - Rostislav Kolar 87 CZE
11394 m - Daniel Babicz 02 CZE
11018 m - Steffen Borsch 73 GER
10794 m - Steffen Meyer 66 GER
10738 m - Jaroslav Cerny 86 CZE
10695 m - Josef Smola 64 CZE
10574 m - Ludek Solc 61 CZE
10306 m - Mirosław Łuniewski 57 POL
 
2021.09.25
Wyniki dzisiejszego 21. Pucharu Bałtyku, który odbył się na Stadionie Leśnym w Sopocie.
5000 m - kobiety
30:35.1 Janina Łuniewska 59 UKS Jedynka Reda - rekord PB W60
38:12.3 Małgorzata Torłop 62 Kociewiak Tczew
5000 m - mężczyźni
28:31.1 Mirosław Łuniewski 57 UKS Jedynka Reda
Foto: Janusz Nath
 
2021.09.17
Podczas 35 memoriału Antano Mikeno, który odbył się dzisiaj w Birstonas, najlepsze wyniki uzyskali:
10000m - kobiety
49:49.59 Modra Liepina 85 LAT
50:32.12 Austeria Kavaliaskaite 00 LTU
3000 m - weteranki
17:44.31 Janina Łuniewska 59 POL - rekord Polski W60
10000 m - mężczyźni
39:58.85 Marius Ziukas 85 LTU
40:09.90 Artur Mastianica 92 LTU
43:33.24 Normundas Ivzans 71 LAT
5000 m - weterani
27:03.85 Normundas Ivzans 71 LAT
27:06.08 Antanas Grigaliunas 61 LTU
27:53.51 Mirosław Łuniewski 57 POL
 
2021.09.12
W holenderskiej miejscowości Drunen odbył się dzisiaj trójbój sprinterski na dystansach 1000 m, 1500 m, 3000 m.
Zwyciężył Holender Paul Jansen z wynikami 4:21.9 - 6:49.2 - 13:57.2
Startujący w zawodach Bogusław Seidel M70 zajął trzecie miejsce z wynikami: 5:11.9 7:59.9 16:28.3
 
2021.09.11
Podczas dzisiejszego 34. międzynarodowego mityngu Druskininkai 2021 zwycięzcami głównego dystansu 10 km zostali chodziarze Litwy, którzy jednocześnie zdobyli tytuły mistrzów kraju:
10 km - kobiety
46:17 Brigita Vyrbalyte 85 LTU
10 km - mężczyźni
42:41 Artur Mastianica 92 LTU
Weterani startujący w imprezie uzyskali wyniki:
Weteranki - 3 km
17:59 Janina Łuniewska 59 POL
Weterani - 5 km
21:41 Normundas Ivzans 71 LAT
26:47 Antanas Grigaliunas 61 LTU
29:02 Mirosław Łuniewski 57 POL
 
2021.09.04
55. Puchar Poczty Polskiej w Gdańsku przeszedł do historii. Najlepsze wyniki na głównym dystansie 20 km w klasyfikacji open uzyskali:
20 km - Kobiety
1:38:11 Katarzyna Zdziebło LKS Stal Mielec
1:43:30 Anna Zdziebło LKS Stal Mielec
1:50:17 Kinga Waleriańczyk KMKL Sztorm Kołobrzeg
20 km – Mężczyźni
1:31:11 Łukasz Niedziałek WLKS Nowe Iganie
1:31:43 Artur Brzozowski MKL Sparta Stalowa Wola
1:41:14 Arkadiusz Schiedel MLKS Nadwiślanin Kwidzyń
W ramach imprezy odbyły się Mistrzostwa Polski w trzech kategoriach wiekowych:
20 km - Kobiety U20
1:50:17 Kinga Waleriańczyk KMKL Sztorm Kołobrzeg
1:54:59 Magdalena Czwojdrak UKS Orkan Środa Wlkp.
1:56:08 Aurelia Błażejewska UKS 12 Kalisz
20 km - Kobiety U23
1:43:30 Anna Zdziebło LKS Stal Mielec
1:54:30 Patrycja Oller MLKS Nadwiślanin Chełmno
1:58:49 Marcelina Drozdek AZS AWF Warszawa
5 km - Weteranki - Klasyfikacja open
29:18 Katarzyna Śleziona UKS Maraton Korzeniowski Bieruń
29:35 Iwona Grinholc RKS Rumia
30:17 Agnieszka Kolasa RK Athletics Warszawa
20 km - Mężczyźni U20
1:45:29 Kamil Piecuch LKS Stal Mielec
1:45:30 Hubert Wójcik LKS Stal Mielec
1:49:06 Mikołaj Nowostawski UKS 12 Kalisz
20 km - Mężczyźni U23
1:31:11 Łukasz Niedziałek WLKS Nowe Iganie
1:41:14 Arkadiusz Schiedel MLKS Nadwiślanin Chełmno
1:42:28 Miłosz Oczkoś MLKS Nadwiślanin Chełmno
5 km - Weterani - Klasyfikacja open
24:08 Bogusław Barbużyński KL Lechia Gdańsk
25:01 Grzegorz Grinholc RKS Rumia
27:56 Mirosław Łuniewski UKS Jedynka Reda

Rekord imprezy, który będzie bardzo trudny do poprawienia ustanowił Mirosław Łuniewski UKS Jedynka Reda, który dzisiaj startował w imprezie po raz 50 !!!!!
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Linki:

world atletics

european athletics

wma

ema

pzla

pzlamasters

Braga

Grosseto

Partnerzy

Udo

Smola

Mapalu